MISTRZYNIE POWIATU W DRUŻYNOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH

Na trasie biegowej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Czarnkowie odbyły się Mistrzostwa Powiatu w Drużynowych Biegach Przełajowych Dziewcząt i Chłopców. W rywalizacji udział wzięły następujące szkoły: Edukacja Lubasz, ZST Trzcianka, ZSP Czarnków, LO Czarnków, LO Trzcianka. Organizatorami zawodów, a jednocześnie opiekunami zawodników byli nauczyciele wychowania fizycznego: Małgorzata Bednarek i Piotr Kłos. Startujący zawodnicy byli klasyfikowani zespołowo. Prowadzona jest także klasyfikacja indywidualna, dająca prawo startu zawodnikom pierwszych trzech miejsc w mistrzostwach województwa, które odbędą się w Żerkowie 05.04.2019r.

Naszą szkołę reprezentowały:
              Dziewczęta :Marika Cieluszek 1MR, Alicja Nowak 3RL, Klaudia Mula 1LŻ, Roksana Wilk 1LŻ, Wiktoria Dymek 1LH .

Klasyfikacja drużynowa:

Dziewczęta:

I miejsce                    ZSP  Czarnków

II miejsce                   LO Czarnków

III miejsce                 LO Trzcianka

IV miejsce                  Edukacja Lubasz

Klasyfikacja indywidualna:

Dziewczęta:

1 miejsce         Judyta Sell                             LO Czarnków

2 miejsce         Marika Cieluszek                   ZSP Czarnków

3 miejsce         Wiktoria Dymek                     ZSP Czarnków

Drużyna dziewcząt z „ Górki” to Mistrzynie Powiatu w Drużynowych Biegach Przełajowych, indywidualnie dwie zawodniczki zajęły miejsca na podium: Marika i Wiktoria .Serdecznie gratulujemy zawodniczkom.

Małgorzata Bednarek