Menu Zamknij

Inauguracja roku szkolnego w Liceum Ogólnokształcącym dla Dorosłych

7 września 2019 roku w murach czarnkowskiej „Górki’ odbyło się uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2019/2020 dla słuchaczy Liceum Ogólnokształcącego dla Dorosłych. Uroczystości przewodniczyli dyrektor Zespołu Szkół im. Józefa Nojego w Czarnkowie Jan Palacz oraz wicedyrektor Anna Zalewska, którzy przywitali nowych słuchaczy, przyjęli ich do grona społeczności ZS oraz przedstawili organizację kształcenia w trybie zaocznym, zasady klasyfikacji, przedstawili terminy zjazdów, sesji egzaminacyjnych oraz konferencji przedegzaminacyjnej. Słuchacze poznali też opiekunów semestrów, którzy przeprowadzili konferencje instruktażowe. Następnie słuchacze rozeszli się do sal, by rozpocząć pierwsze zajęcia.

Życzymy pozytywnych wyników klasyfikacyjnych oraz zdania matury.

Organizatorzy