KOMUNIKAT W SPRAWIE ZAWIESZENIA ZAJĘĆ DYDAKTYCZNO-WYCHOWAWCZYCH

Dyrektor Zespołu Szkół im. Józefa Nojego w Czarnkowie informuje, że w dniach od 12 marca (czwartek) do 25 marca (środa) br. funkcjonowanie szkoły i internatu zostaje czasowo ograniczone. W tym okresie szkoła nie będzie prowadziła zajęć dydaktyczno – wychowawczych.

Ograniczenie dotyczy wykonania decyzji Ministra Edukacji Narodowej wynikającej z konieczności zapobiegania rozprzestrzenianiu się koronawirusa.

Zawieszenie zajęć w szkole oznacza, że:

1. od 12 marca 2020 roku uczniowie i słuchacze nie przychodzą do szkoły do 25 marca 2020 r (dotyczy szkół dla młodzieży i dorosłych oraz zajęć na KKZ);
  2. uczniowie Branżowej Szkoły I stopnia będący młodocianymi pracownikami nie uczęszczają do szkoły, realizują przygotowanie zawodowe u pracodawcy
    na dotychczasowych zasadach (pozostają w dyspozycji pracodawcy);
  3. komunikowanie ze szkołą zostaje ograniczone do kontaktów telefonicznych, e-mail i dziennika elektronicznego.

Zaleca się, aby uczniowie wykorzystali czas pobytu w domu na naukę własną, w tym w oparciu o materiały przekazane przez nauczycieli do samodzielnej pracy.

Dyrektor Zespołu Szkół im. Józefa Nojego w Czarnkowie