SZTAFETOWE BIEGI PRZEŁAJOWE- MISTRZOSTWA POWIATU

7 października 2021 roku na wytyczonej trasie biegowej Zespołu Szkół im. Józefa Nojego w Czarnkowie odbyły się Mistrzostwa Powiatu w Sztafetowych Biegach Przełajowych dziewcząt i chłopców. Organizatorami tegorocznych zawodów byli nauczyciele wychowania fizycznego Zespołu Szkół w Czarnkowie: Małgorzata Bednarek i Piotr Kłos .W zawodach uczestniczyły szkoły średnie w ramach Licealiady. Na starcie stanęły 6-cio osobowe drużyny szkół średnich powiatu czarnkowsko- trzcianeckiego: ZS Czarnków, ZS Wieleń, ZS Trzcianka, LO Czarnków, LO Trzcianka, ZST Trzcianka, Edukacja Lubasz.

Jako pierwsze ze szkół średnich wystartowały drużyny dziewcząt i ustalono kolejność miejsc:

I miejsce Edukacja Lubasz

II miejsce LO Trzcianka

III miejsce ZS Czarnków

IV miejsce LO Czarnków

V miejsce ZS Trzcianka

Skład drużyny dziewcząt naszej szkoły: Cieluszek Marika 4MR, Siodła Kinga 3TLE, Siodła Katarzyna 3E4, Buchholz Patrycja 3E4, Chojnacka Ewelina 1ez, Lużyńska Zuzanna 2MH.

Jako drudzy biegali chłopcy, sześciu chłopców( 6x 1000m), ustalono kolejność miejsc:

I miejsce LO Czarnków

II miejsce ZS Czarnków

III miejsce Edukacja Lubasz

IV miejsce ZS Wieleń

V miejsce ZS Trzcianka

VI miejsce ZST Tzcianka

VII miejsce LO Trzcianka

Skład drużyny chłopców naszej szkoły: Kluczka Krystian 4LŻ, Magdziarz Maciej 4LŻ, Rychlewski Piotr 4LŻ, Jarosz Jakub 3d, Prieske Damian 3b, Gadziński Jakub 1TL.

Drużyny, które zajęły trzy pierwsze miejsca otrzymały puchary. Pierwsza drużyna będzie reprezentować powiat czarnkowsko- trzcianecki na zawodach wojewódzkich. Gratulujemy

Małgorzata Bednarek

Piotr Kłos