AKTYWNI NA BUDMIE!

Od 12 do 15 lutego 2019 roku uczniowie 3 klasy szkoły branżowej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Czarnkowie odbywający praktyki w firmie STEICO uczestniczyli w Targach BUDMA. Targi BUDMAczyli Międzynarodowe Targi Budownictwa i Architektury, to jedno z najważniejszych miejsc spotkań producentów i dystrybutorów nowoczesnych technologii i materiałów budowlanych z przedstawicielami handlu, architektami, wykonawcami i inwestorami w Europie. Targi budowlane prezentują najnowszą ofertę produktową, technologiczną i usługową blisko 1000 firm z Polski i zagranicy.

Na targach nasi uczniowie nie tylko zapoznali się z ofertami licznych wystawców, ale przede wszystkim aktywnie tworzyli stoisko STEICO. Pod czujnym okiem Pana Marcina Paczyńskiego od podstaw budowali dom z produktów Steico z jednoczesną prelekcją dotyczącą technologii drewnianej. Prezentowali wykorzystywane podczas budowy materiały, sposób ich obróbki oraz najnowocześniejsze narzędzia przeznaczone do tego celu.

Dzięki działaniom praktycznym tegoroczne targi  pomogły naszym uczniom zgłębić wiedzę oraz zdobyć niezbędne doświadczenie.

L.U-P