Menu Zamknij

Dziecko w sercu matki

16 maja 2021 r. w kościele p.w. św. Marii Magdaleny w Czarnkowie odbyło się uroczyste rozdanie nagród laureatom konkursu plastycznego: Dziecko w sercu matki, adresowanego do uczniów szkół średnich. I miejsce zajęła uczennica Górki Patrycja Siodła z klasy 3 LH. Pomimo trudnych warunków wzięło w nim udział 25 uczestników reprezentujących szkoły: Edukację Lubasz, LO im. Janka z Czarnkowa, Zespół Szkół im. Józefa Nojego oraz Zespół Szkół Leśnych im. inż. Jana Kloski. Konkurs został zorganizowany przez Ruch Kultury Chrześcijańskiej ODRODZENIE z inicjatywy pana Mieczysława Kosickiego. Głównym sponsorem był pan Mieczysław Kozłowski właściciel firmy Komat, który ufundował nagrody dla wszystkich uczestników. Celem konkursu było umożliwienie młodzieży zaprezentowania umiejętności plastycznych, wyrażenie wrażliwości artystycznej oraz wykazanie się aktywnością twórczą. Komisja oceniająca prace brała pod uwagę kreatywność, oryginalność oraz wrażliwość artystyczną. Wszystkie wykonane prace  zostały zaprezentowane na wystawie udostępnionej w kościele. Dziękujemy księżom i katechetom za zachęcenie młodzieży do udziału w konkursie oraz gratulujemy zwycięzcom.

Nauczyciele bibliotekarze