Menu Zamknij

Gala Muzyki Świątecznej

W ostatnim przedświątecznym tygodniu odbyła się Gala Muzyki Świątecznej przygotowana przez muzycznie uzdolnioną młodzież Zespołu Szkół im. Nojego w Czarnkowie. Uczniowie przygotowali świąteczne przedstawienie dla uczniów, nauczycieli, pracowników szkoły, emerytów oraz gości z Ukrainy. W muzyczną podróż popłynęliśmy na nutach świątecznych piosenek, pastorałek i kolęd, nie tylko śpiewanych, ale także zagranych na pianinie, klarnecie, flecie i trąbce. Wszyscy poczuliśmy ten świąteczny czas w nas.
Życzymy Wam wszystkim, aby nigdy nikomu nie zabrakło osób, z którymi można dzielić chleb, serce i czas, nie tylko w wigilijny wieczór i Boże Narodzenie. Niech święta zostaną w nas cały rok.

Uczestnicy Gali:
Wiktoria Szynter kl. 1RL
Dominika Koch kl. 1IH
Amanda Uran kl. 1IH
Szymon Klaryński 4TL
Łukasz Kalkowski 4 I4
Agnieszka Surma kl. 4TLE
Wiktoria Płaczek 4 L4
Wiktoria Olesiuk 2TRE
Gracjan Kisała 2EK
Patryk Kina 2EK
Małgorzata Dubiel 2TRE
Aleksandra Graj 2 TRE
Maria Zacharek 2 TRE
Klaudia Szulc 2TRE
Wiktoria Olesiuk 2TRE
Julia Straszkiewicz 2TRE

Prowadzący Galę:
Zuzanna Michalska 4E4
Adrian Wicher 4L4