Menu Zamknij

IDĄ ŚWIĘTA

Kolejne w naszym życiu, a jednak zawsze wyczekiwane i niezwykłe.

To magia tych świąt gromadzi nas przy wspólnych stołach w milionach domów na całym świecie. Ta sama, znana doskonale nam sceneria, a przecież zawsze jakby nowa i inna.

Nie ma w naszym kalendarzu świąt bardziej rodzinnych niż grudniowe święta Bożego Narodzenia. Ten nastrój wszystkim się udziela. Ogarnia serca, dusze radością szczęścia i wesela i czystych, wielkich wzruszeń. Święta tuż, tuż…. Zabraliśmy więc społeczność szkolną w podróż przez świąteczne wiersze w kolędy i piosenki, którą poprzedziło wystąpienie pana Dyrektora, który życzył wszystkim dobrych i prawdziwych świąt. Na zakończenie wspólnie zaśpiewaliśmy jedną z najbardziej znanych i lubianych kolęd pt. Wśród nocnej ciszy. Tym samym pragniemy złożyć Wam wszystkim najlepsze życzenia świąteczne. Aby zawsze w Waszym życiu byli ludzie, z którymi możecie dzielić chleb, serce i czas.

„To właśnie tego wieczoru

Od bardzo wielu wieków

Pod dachem tkliwej kolędy

Bóg rodzi się w człowieku”.

Niech ta magiczna moc wigilijnego wieczoru przyniesie Wam spokój i radość, a każda chwila świat Bożego Narodzenia niech żyje własnym pięknem. WESOŁYCH ŚWIĄT