Konkurs o Powiecie Czarnkowsko-Trzcianeckim

6.06.2023 reprezentacja szkoły w składzie: Dominika Koch (kapitan drużyny), Mikołaj Kacperski, Dawid Ropłoch , Krzysztof Kaźmierczak (rezerwowy) z klasy 1 IH zdobyli trzecie miejsce w Powiatowym Konkursie o Powiecie Czarnkowsko-Trzcianeckim. Konkurs tradycyjnie odbył się w Liceum Ogólnokształcącym im. Stanisława Staszica w Trzciance i miał formę teleturnieju, w którym drużyna musiała odpowiedzieć na 9 pytań z różnych kategorii losowo wybranych przez kapitana zespołu. Każde z pytań wymagało rozległej wiedzy o naszym powiecie. Uczniowie oprócz znajomości  statutu powiatu musieli odpowiadać na pytania dotyczące historii, geografii i gospodarki powiatu. Wszystkim uczestnikom gratulujemy odniesionego sukcesu i dziękujemy za reprezentowanie szkoły.

Hanna Gadzińska