Mistrzostwa Powiatu Szkół Ponadgimnazjalnych w Unihokeju Dziewcząt

Po raz kolejny w Hali Sportowo-Widowiskowej w Wieleniu odbyły się Mistrzostwa Powiatu Czarnkowsko-Trzcianeckiego Szkół Ponadgimnazjalnych w Unihokeju chłopców i dziewcząt. Organizatorem turnieju był Zespół Szkół w Wieleniu. W zawodach wzięły udział cztery szkoły ponadgimnazjalne. W każdym meczu reprezentantki szkół wykazały się dużą wolą walki i zaangażowaniem. Reprezentacja dziewcząt naszej szkoły brała udział drugi raz od momentu wprowadzenia rozgrywek w szkołach ponadgimnazjalnych. Dziękujemy za zaangażowanie i życzymy powodzenia w kolejnych zawodach.

Zespół reprezentowały: Wiktoria Grencel 2LŻ, Oliwia Helak 3RL, Dominika Latańska 2BM, Oliwia Ławniczak 2BM, Julia Nawrot 2LŻ, Weronika Nowak 3IB, Julia Polcyn 2LŻ, Jagoda Rajch 3IŻ, Karolina Rybus 2EH, Natalia Sajczyk 3IŻ, Paulina Ściepura 3IŻ, Maja Zawadzka 2EH

Wyniki w kategorii dziewcząt:

I miejsce: Zespół Szkół Wieleń

II miejsce: LO Czarnków