Menu Zamknij

MISTRZOSTWA SZKOŁY W TENISIE STOŁOWYM DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW

W dniach 04.10.2021roku i 05.10.2021roku w naszej szkole odbyły się mistrzostwa szkoły w tenisie stołowym dziewcząt i chłopców. Do rywalizacji zgłosiło się 15 dziewcząt i 40 chłopców. Dziewczęta zagrały systemem w dwóch grupach „każdy z każdym”, natomiast chłopcy rozegrali pierwsze mecze w parach i ten , który wygrał przechodził do dalszej rywalizacji. W grupach chłopców zostało wyłonionych 4 zawodników do gry o medale. Wygrani, zagrali w finale, a przegrani grali o 3 miejsce ,  zwycięzcą został  wśród chłopców Żwawiak Jakub z klasy 3fz. Wśród dziewcząt zwyciężyła zawodniczka z największą liczbą wygranych meczy Łucyk Jagoda z klasy 3R4.

Chłopcy:

I miejsce Jakub Żwawiak 3fz

II miejsce Hubert Stachowski 2MH

III miejsce Filip Zalewski 3fz

IV miejsce Kaźmierczak Eryk 4LŻ

Dziewczęta:

I miejsce Jagoda Łucyk 3R4

II miejsce Julia Golon  4LŻ

III miejsce Wiktoria Dąbrowska 4LH

IV miejsce Julia Nawrot 3 TR

V miejsce Patrycja Buchholz 3E4

VI miejsce Natalia Kucharczyk 2ez

Gratulujemy zwycięzcom, ale także wszystkim uczestnikom za to , że z takim zaangażowaniem walczyli o najlepsze miejsca. Zwycięzcy otrzymali medale i dyplomy.

Małgorzata Bednarek

Piotr Kłos