„Poznaj swoje prawa w pracy”

Dnia 13 grudnia 2021 roku w Zespole Szkół im. Józefa Nojego w Czarnkowie odbył się etap szkolny konkursu „Poznaj swoje prawa w pracy”, w którym udział wzięło 16 uczniów z klas
1 TL, 1 TRE, 2 MH, 3 TL oraz 4 LH. Konkurs zorganizowano w obowiązującym reżimie sanitarnym zachowując wszelkie zasady bezpieczeństwa. Uczestnicy w teście wiedzy zaprezentowali swoją znajomość przepisów z zakresu prawa pracy. Zmagania zakończyły się dogrywką dwóch uczniów klasy 3 TL: Amelii Porębskiej i Szymona Klaryńskiego, w wyniku której na prowadzenie wysunął się Szymon. Czarnkowską „Górkę” na etapie regionalnym będzie reprezentowało dwóch najlepszych uczestników: Waldemar Mania oraz Szymon Klaryński.

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział w konkursie, a Waldkowi i Szymonowi życzymy powodzenia na kolejnym etapie.