Rozpoczęcie roku szkolnego 2020/2021 w Zespole Szkół im. Józefa Nojego w Czarnkowie

1 września 2020r. w murach czarnkowskiej „Górki” zabrzmiał długo wyczekiwany pierwszy dzwonek.  W dobie panującej pandemii rozpoczęcie roku miało zupełnie inny charakter niż zazwyczaj, nie odbyła się uroczysta akademia.

Na sali konferencyjnej szkoły z zachowaniem wszelkich panujących obostrzeń oraz dystansu społecznego spotkali się jedynie uczniowie  klas pierwszych.

Podczas krótkiego spotkania pierwszoklasistom przedstawiono Dyrekcję, Kadrę kierowniczą szkoły oraz wychowawców klas. Uczniowie zostali również zapoznani z zasadami obowiązującymi w szkole, także przez Dyrektora szkoły Jana Palacza, który mając na uwadze rygor sanitarny i bezpieczeństwo uczniów przywitał pierwszoklasistów i życzył udanego roku.

Następnie wychowawcy wraz z uczniami udali się na spotkania już
w wyznaczonych salach lekcyjnych, gdzie  zostali zapoznani z zasadami funkcjonowania szkoły w dobie COVID -19, Zarządzeniem Dyrektora szkoły dotyczącym funkcjonowania szkoły w dobie pandemii oraz złożyli akt ślubowania. Pozostała społeczność szkolna  przybyła do wyznaczonych sal na spotkania  z wychowawcami.

Wszystkim życzymy zdrowia i wielu sukcesów w nowym, a jakże innym roku szkolnym 2020/2021!