Wsparcie psychologiczno-pedagogiczne.

Drodzy Rodzice i Uczniowie!

W związku z sytuacją, w jakiej się znaleźliśmy za sprawą pandemii i nauczania zdalnego, przypominamy o możliwości uzyskania wsparcia psychologiczno-pedagogicznego.  Rozumiemy, że zaistniała sytuacja może powodować poczucie bezradności, obawy, zaniepokojenie, lęk lub zagubienie. Może nam być z tym trudno, a nawet ma prawo być trudno.

Jeżeli ktokolwiek chciałby skorzystać ze wsparcia pedagoga, psychologa, czy doradcy zawodowego, może to uczynić, kontaktując się za pośrednictwem dziennika elektronicznego z pedagog Moniką Jabłonowską i psycholog Martą Kasperczak (od poniedziałku do piątku w godzinach 8-14).

Do Waszej dyspozycji pozostają także specjaliści w Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Czarnkowie. Chcąc umówić się na spotkanie, należy skontaktować się pod numerem telefonu: 672552306.

Można także skorzystać z pomocy, którą oferują tzw. Telefony Zaufania. Pomocne kontakty znajdziecie tutaj: file:///C:/Users/Admin/Downloads/Tu%20znajdziesz%20pomoc%20%E2%88%92%20ulotka%20dla%20ucznia%20(1)%20(1).pdf

Pozdrawiamy Was z nadzieją, że już niebawem będziemy mogli spotkać się w szkole. Pamiętajcie, że każde trudne doświadczenie to jednocześnie szansa rozwoju!

Pedagog i psycholog szkolny