XVIII Powiatowy Turniej Pierwszej Pomocy Przedmedycznej

29 marca 2023 r. odbył się już XVIII Powiatowy Turniej Pierwszej Pomocy Przedmedycznej dla szkół ponadpodstawowych Powiatu Czarnkowsko-Trzcianeckiego. Tegorocznym gospodarzem były Szkoły im. I. J. Paderewskiego prowadzone przez Edukację Lubasz wraz z Wydziałem Zdrowia i Współpracy Społecznej Powiatu Czarnkowsko – Trzcianeckiego. Patronat nad Turniejem objął Starosta Czarnkowsko-Trzcianecki, Pan Feliks Łaszcz.

Zespół Szkół im. Józefa Nojego w Czarnkowie dumnie reprezentowali uczniowie z klasy 2TRE: Klaudia Szulc, Gracjan Kisała oraz Patryk Kina. Turniej składał się z 2 części: część pisemna – test oraz część praktyczna – 3 pozoracje. Nasi uczniowie dzielnie stawili czoło wyzwaniom, zdobywając tym samym IV miejsce. Klaudia, Gracjan oraz Patryk wykazali się wiedzą i umiejętnościami w zakresie udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej. Całej trójce życzymy dalszych sukcesów.

L.U-P.