XX bieg niepodległości

Tegoroczny bieg niepodległości był wyjątkowy ze względu na obchody stulecia odzyskania niepodległości. Przed rozpoczęciem rywalizacji sportowej uczestnicy odśpiewali hymn narodowy,a następnie przeszli w patriotycznym marszu trasę biegu. Po zakończonej rywalizacji zawodnicy mogli skorzystać       z atrakcji przygotowanych przez organizatorów m.in. ciepły posiłek i słodki poczęstunek.

Uczestnicy byli podzieleni na kategorie wg wieku i płci. Rozpiętość wiekowa kształtowała się rocznikami od 2008 i młodsi do roczników 1948 i poniżej, łącznie było 16 różnych grup wiekowych. Bieg rozpoczęły osoby niepełnosprawne, które miały do pokonania dystans 500m.

Jak co roku nie zabrakło uczestników z naszej szkoły! Reprezentowało nas 10 uczniów: Marika Cieluszek z I MR; Wiktoria Dymek z I LH; Aleksandra Kubasińska z I LH; Maciej Magdziarz z I LŻ; Krystian Kluczka z I IŻ; Piotr Rychlewski z I LŻ; Tobiasz Szymczak z II BM; Kornelia Jurgiel z III IŻ; Patrycja Bartol z III RL; Marcin Bogala z IV TRM.

Spośród uczestników naszej szkoły na podium stanęli:

w kategorii „G” roczniki 2001,2002 juniorki młodsze  1000m

Marika Cieluszek  I miejsce

w kategorii „G” roczniki 2001,2002 juniorzy młodsi    2000m

Krystian Kluczka I miejsce

Piotr Rychlewski III miejsce

w kategorii „H” roczniki 1999,2000 juniorki       1000m

Patrycja Bartol    I miejsce

Kornelia Jurgiel II miejsce

w kategorii „H” roczniki 1999, 2000 juniorzy    2000m

Marcin Bogala      I miejsce

Wszystkim uczestnikom i zwycięzcom serdecznie gratulujemy!

Opiekunowie:

Grażyna Bernard

Paulina Giś

The gallery was not found!