Menu Zamknij

GÓRKA – WICEMISTRZAMI POWIATU

W dniu 14 listopada 2019 roku na hali sportowej w Trzciance odbyły się Mistrzostwa Powiatu w Piłce Nożnej Halowej Szkół Ponadpodstawowych. Do zmagań o mistrzostwo powiatu stanęło 8 drużyn: Czarnkowska Górka, LO Czarnków, LO Trzcianka, PZS Czarnków, ZS Wieleniu, ZSP Trzcianka, ZST Trzcianka oraz ZSL Goraju. Uczestnicy zostali podzieleni na dwie grupy. Nasza szkoła zagrała w grupie A,  gdzie rywalizowała z uczniami, ZSP Trzcianka, LO Trzcianka, ZSL Goraj. W pierwszym pojedynku naszymi przeciwnikami byli uczniowie ZSP Trzcianka, których pokonaliśmy 4:0. Kolejnym rywalem naszej reprezentacji byli zawodnicy ZSL Goraj, których po bardzo emocjonującym pojedynku pokonaliśmy 2:0. W ostatnim meczu grupowym pokonaliśmy  piłkarzy LO Trzcianka 3:1. Tym samym po trzech meczach zajęliśmy pierwsze miejsce w grupie i  awansowaliśmy do półfinału. Przeciwnikami Górki na tym etapie turnieju byli uczniowie PSZ Czarnków. Mecz zakończył się naszym zwycięstwem 1:0 W decydującym meczu zmierzyliśmy się z uczniami ZST Trzcianka, po bardzo wyrównanym pojedynku, przegraliśmy po serii rzutów karnych zostając wicemistrzami powiatu. Naszą szkołę reprezentowali następujący uczniowie: Kacper Ficner, Mateusz Chojnacki, Kostyk Adrian Kubiak Maciej, Magdziarz Maciej, Mula Olek, Ostromecki Mikołaj Rychlerwski Piotr Sawicki Kamil  opiekun – Adam Derkowski.

  Grupa A                                                                   Grupa B

  1. ZSP Trzcianka                                           1. ZST Trzcianka
  2. ZSL Goraj                                                  2. LO Czarnków
  3. LO Trzcianka                                             3. PZS Czarnków
  4. ZS Czarnków                                            4. ZS Wieleń
lp 1 2 3 4 miejsce   lp 1 2 3 4 miejsce
1 X 0:4 0:3 0:4 IV   1 X 2:1 4:0 1:0 I
2 4:0 X 0:2 0:2 III   2 1:2 X 1:2 2:0 III
3 3:0 2:0 X 1:3 II   3 0:4 2:1 X 2:0 II
4 4:0 2:0 3:1 x I   4 0:1 0:2 0:2 x IV

                        Półfinał A                                                                     Półfinał  B

         ZS Czarnków – PZS Czarnków                     LO Trzcianka   –  ZST Trzcianka

                        1  : 0                                                                         0:1                                       

             Mecz o 3 miejsce                                                                        Finał

   PZS Czarnków –  LO Trzcianka                                        ZS Czarnków – ZST  Trzcianka

                 3    :    1                                                                                  1 : 1          ( 3:4)