Inauguracyjne posiedzenie Młodzieżowej Rady Powiatu

W dniu 23.06.22 w bardzo podniosłym charakterze odbyło się posiedzenia inaugurujące funkcjonowanie Młodzieżowej Rady Powiatu Czarnkowsko-Trzcianeckiego w nowym wydaniu. W uroczystości  brał udział cały Zarząd Powiatu Czarnkowsko-Trzcianeckiego. Naszą szkołę w nowej Radzie Młodzieży w latach 2022-2024 będą reprezentowały Agnieszka Mikuś oraz Zofia Żak z klasy 3LE. Pierwsze posiedzenie  miało istotne znaczenie bowiem wybrano władze Młodzieżowej Rady – Przewodniczącego, Zastępcę i Sekretarza. W komisji skrutacyjnej przeprowadzającej wybory pracowała miedzy innymi Zosia Żak. Poprzez swoich przedstawicieli młodzież szkolna może proponować tematykę oraz sposoby działań atrakcyjnych dla młodych ludzi i  adekwatnych do ich bieżących potrzeb i zainteresowań. Zapraszamy młodzież do współpracy.