26 uzdolnionych uczniów Zespołu Szkół im. Józefa Nojego w Czarnkowie odebrało stypendia: Prezesa Rady Ministrów, Stypendia Starosty Czarnkowsko – Trzcianeckiego.

Jeśli potrafisz o tym marzyć, to potrafisz także tego dokonać

3 listopada w murach Liceum Ogólnokształcącego im. Janka z Czarnkowaw Czarnkowie miała miejsce uroczystość wręczenia uczniom wybitnym, uzdolnionym Listów Gratulacyjnych z okazji przyznania prestiżowych stypendiów.

Stypendium Prezesa Rady Ministrów trafiło do Natalii Zjawińskiej (3LE) oraz Łukasza Kalkowskiego (4I4). Uczniowie otrzymali w roku szkolnym 2021/2022 promocję z wyróżnieniem, uzyskując przy tym najwyższą średnią ocen w typie szkoły. W ramach Powiatowego programu wspierania rozwoju i edukacji uzdolnionych uczniów, 24 uczniów szkoły uzyskało Stypendium Starosty Czarnkowsko – Trzcianeckiego. Stypendium za wybitne wyniki w nauce otrzymali: Bartosz Antoniewicz, Bartłomiej Molski, Kinga Siodła (4TLE), Agata Kamińska, Dominika Lewy (3LE), Waldemar Mania, Szymon Klaryński, Wiktoria Kmiecik (4TL), Zuzanna Sikora (3MH), Klaudia Szulc (2TRE), Ewelina Piątek, Kornelia Dąbrowska, Katarzyna Ewald, Agata Rojewska, Katarzyna Siodła (4E4), Wojciech Ciesielski, Jakub Sikora (4M4), Daniela Danielska, Julia Zdon, Wiktoria Płaczek, Blanka Trafas (4L4), Aneta Rybarczyk (4TR), Karol Kmiotek (2TM), Karolina Nowak (3a). Wszyscy stypendyści uzyskali w minionym roku szkolnym średnią ocen 5,00 i wyższą. W uroczystości uczniom towarzyszył dyrektor szkoły, Pan Jan Palacz, a Listy Gratulacyjne wręczali Starosta i Wicestarosta Czarnkowsko – Trzcianecki, Panowie Feliks Łaszcz i Sławomir Kryger.

„Jeśli możesz coś zdziałać lub marzysz o tym, przystąp do dzieła. W odwadze jest geniusz, magia i siła”. W. H. Murray