Menu Zamknij

DZIEŃ PRZEDSIĘBIORCZOŚCI

Tegoroczna 21 edycja Programu Dzień Przedsiębiorczości organizatorem, którego jest Fundacja Młodzieżowej Przedsiębiorczości przypadła na tydzień od 18 do 22 marca. Po raz kolejny do Programu przystąpili uczniowie Zespołu Szkół im. Józefa Nojego w Czarnkowie- młodzież Branżowej Szkoły I Stopnia. Uczniowie klas pierwszych, drugich i trzecich podczas wizyt studyjnych mieli możliwość weryfikacji własnych planów edukacyjnych, pozyskania niezbędnych informacji o wykształceniu, umiejętnościach, predyspozycjach zawodowych, czy możliwościach zatrudnienia w lokalnych firmach. Wizyty w przedsiębiorstwach stały się okazją do sprawdzenia własnych wyobrażeń o wymarzonym zawodzie oraz możliwością dostrzeżenia przez młodych ludzi związku pomiędzy wykształceniem a rozwojem kariery zawodowej.

Przedsiębiorstwom i zakładom pracy, które zaangażowały się w realizację Programu, umożliwiając uczniom wizyty studyjne serdecznie dziękujemy.

 Koordynatorzy