Menu Zamknij

NATALIA NA PODIUM 😊

Dnia 23 kwietnia 2024 r w Centrum Nauki Kopernik w Warszawie odbył się etap centralny konkursu POZNAJ SWOJE PRAWA W PRACY. To już XI edycja konkursu, który został objęty honorowym patronatem Minister Edukacji. Celem konkursu jest popularyzowanie wśród uczniów szkół ponadpodstawowych wiedzy dotyczącej przepisów prawnej ochrony pracy, bezpieczeństwa i higieny pracy oraz legalności zatrudnienia i innej pracy zarobkowej.

Nasz region reprezentowały trzy uczennice. W tym wąskim gronie, po uzyskaniu rewelacyjnego wyniku w etapie regionalnym znalazła się nasza uczennica Natalia Zjawińska. W konkursie wzięło udział 47 osób, które reprezentowały 19 okręgów. Test wiedzy, który miał wyłonić finalistów konkursu składał się z 50 pytań (odpowiedzi wielokrotnego wyboru), w tym z 20 pytań o podwyższonym poziomie trudności. Uzyskany przez Natalię wynik pozwolił na ukończenie tegorocznych zmagań na trzecim miejscu

Gratulujemy fantastycznego wyniku i  dziękujemy za godne reprezentowanie regionu oraz czarnkowskiej „GÓRKI”

MM-S