Menu Zamknij

Dzień Przedsiębiorczości źródłem świadomości!

Tegoroczna 19. edycja Programu Dzień Przedsiębiorczości organizatorem, którego jest Fundacja Młodzieżowej Przedsiębiorczości przypadła na miesiąc kwiecień. Po raz kolejny do Programu przystąpili uczniowie Zespołu Szkół im. Józefa Nojego w Czarnkowie – młodzież Branżowej Szkoły I Stopnia oraz wybranych klas Technikum.

Część wizyt studyjnych odbyła się w formie zorganizowanych wirtualnych spotkań, a pozostała część miała charakter stacjonarny. Realizując założenia Programu Dzień Przedsiębiorczości młodzi ludzie mieli możliwość weryfikacji własnych planów edukacyjnych, pozyskania niezbędnych informacji o wykształceniu, umiejętnościach, predyspozycjach zawodowych, czy możliwościach zatrudnienia w lokalnych firmach.

Wizyty w przedsiębiorstwach stały się okazją do sprawdzenia własnych wyobrażeń o wymarzonym zawodzie oraz możliwością dostrzeżenia związku pomiędzy wykształceniem a rozwojem kariery zawodowej.

Przedsiębiorstwom i zakładom pracy, które zaangażowały się w realizację Programu, umożliwiając uczniom wizyty studyjne oraz zorganizowały e-wizyty serdecznie dziękujemy.

Koordynatorzy