XXI FESTIWAL PIOSENKI PATRIOTYCZNEJ, ŻOŁNIERSKIEJ I HARCERSKIEJ

15 listopada w Szkole Podstawowej im. Powstańców Wielkopolskich 1918/1919 w Kuźnicy Czarnkowskiej przy wsparciu Starostwa Powiatowego w Czarnkowie i Urzędu Gminy w Czarnkowie po raz 21 rozbrzmiewały piosenki patriotyczne, żołnierskie i harcerskie w wykonaniu dzieci ze szkół podstawowych, młodzieży z gimnazjum i szkół ponadgimnazjalnych. Konkurs odbył się w 3 kategoriach wiekowych. W ostatniej z nich wystąpiły dwie uczennice Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Czarnkowie: Julia Golon z klasy I LŻ reprezentująca „Górkę” oraz Agata Golon z klasy II EH jako reprezentantka Rady Młodzieży Powiatu Czarnkowsko-Trzcianeckiego „Most”. Julia piosenką „Panie Generale” „wyśpiewała” I miejsce, Agata zdobyła III miejsce piosenką „Tango na glos, orkiestrę i jeszcze jeden głos”. Dziewczynom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Justyna Łopatko