FESTIWAL NAUK I DRZWI OTWARTE „NA GÓRCE”

12 maja 2022 roku w Zespole Szkół im. Józefa Nojego w Czarnkowie odbył się Festiwal Nauk i Drzwi Otwarte dla ósmoklasistów ze szkół podstawowych naszego powiatu. Tego dnia gościliśmy przyszłych absolwentów szkół podstawowych z Roska, Gulcza, Młynkowa, Sarbii, Gębic, Kuźnicy Czarnkowskiej, Romanowa, Boruszyna, Lubasza i Wielenia.

Festiwal otworzył Dyrektor Zespołu Szkół w Czarnkowie pan Jan Palacz, a całe wydarzenie uświetnił swą obecnością Naczelnik Wydziału Edukacji Starostwa Powiatowego, pan Ryszard Jabłonowski.

Pokaz szalonych profesorów z Miasta Nauki, przygotowane pracownie techniczne oraz warsztatowe na CKZ, pokaz naukowy przygotowany przez nauczycieli i uczniów naszej szkoły oraz przyjaźnie nastawieni uczniowie Górki – takie atrakcje czekały na naszych gości.