Menu Zamknij

Każdy początek jest niezwykły

Każdy początek jest niezwykły: otwiera nowe horyzonty, rozbudza marzenia, daje nadzieję. Niech nowy rok szkolny, który rozpoczął się 4 września 2023 roku w Zespole Szkół im. Józefa Nojego w Czarnkowie spełni oczekiwania. W uroczystości, która mała miejsce w odświętnie udekorowanej auli szkoły, udział wzięli dyrekcja szkoły, nauczyciele, uczniowie oraz przedstawiciel firmy Steicko – Pan Mirosław Mantaj.

Po wprowadzeniu sztandaru i odśpiewaniu hymnu głos zabrał dyrektor szkoły, Pan Jan Palacz, życząc wszystkim owocnej pracy. Następnie odbyło się ślubowanie uczniów klas pierwszych. Zaprawieni w szkolnych bojach starsi koledzy udzielili rozpoczynającym naukę  kilku złotych rad na najbliższych dziesięć miesięcy.

Czego można życzyć sobie w nowym roku szkolnym? Na pewno wytrwałości, wzajemnej życzliwości i satysfakcjonujących wyników.