NATALIA NAJLEPSZA W REGIONIE

W dniu wczorajszym tj. 5 marca 2024 r w Salonie Mickiewicza w Poznaniu odbył się etap regionalny konkursu POZNAJ SWOJE PRAWA W PRACY. Celem konkursu jest popularyzowanie wśród uczniów szkół ponadpodstawowych wiedzy dotyczącej przepisów prawnej ochrony pracy, bezpieczeństwa i higieny pracy oraz legalności zatrudnienia i innej pracy zarobkowej.

Naszą szkołę, po etapie szkolnym, który odbył się w grudniu, reprezentowali: Natalia Zjawińska z klasy IV TLE oraz Waldemar Mania z klasy V TL.

W etapie regionalnym uczniowie mieli do rozwiązania test, który pozwolił na wyłonienie trzech osób, które w kwietniu będą reprezentowały Wielkopolskę na etapie centralnym w Warszawie. W wyniku dogrywki okazało się, że Natalia wykazała się rewelacyjną znajomością przepisów dotyczących Prawa Pracy i zajęła najwyższą lokatę na trójstopniowym podium.

Gratulujemy wszystkim uczestnikom osiągniętych wyników, a Natalii dużo cierpliwości podczas przygotowań do kolejnego etapu konkursu. Trzymamy za Ciebie kciuki.

MM-S