STUDNIÓWKA 2024

W sobotni wieczór, 27 stycznia 2024,  przyszli maturzyści z czterech  klas technikum czarnkowskiej Górki  bawili się na studniówce w Hotelu Arche w Pile. W część oficjalna studniówki rozpoczęła się tradycyjnym polonezem i przypięciem koniczynek, a następnie pan Dyrektor szkoły w słowie skierowanym do uczestników STUDNIÓWKI podziękował uczniom i rodzicom za włączenie się w kultywowanie tradycji szkolnej, wybranie naszej szkoły jako miejsca nauki oraz przeżyte chwile. Zwrócił uwagę na moment przejścia w dorosłość i zaprosił do refleksji nad czasem szkolnym poprzez napisanie własnej historii Małego Księcia (właściciela Róży), określenie ról, własnych celów i marzeń. Pan Dyrektor podkreślił także, jak ważna jest dbałość o bycie dobrym w życiu i stawianie wysokich celów, nawet gdyby trzeba było oszukać czas.

Były piękne suknie, eleganckie garnitury, doskonały humor  i cudowna zabawa do białego rana. Z pewnością ten dzień na długo pozostanie w naszej  pamięci.