Menu Zamknij

Rozpoczęcie roku szkolnego 2020/2021 w Liceum Ogólnokształcącym dla Dorosłych

5 września o godzinie 8.15 w naszej szkole odbyło się spotkanie  – konferencja instruktażowa dla słuchaczy Liceum Ogólnokształcącego dla Dorosłyh.

Ze względów bezpieczeństwa uroczystość odbyła się na sali konferencyjnej szkoły w kameralnym gronie słuchaczy trzeciego semestru, podczas którego przedstawiono słuchaczom dyrekcję szkoły, opiekuna semestru oraz nauczycieli uczących w poszczególnych grupach.

Wicedyrektor szkoły Anna Zalewska w imieniu dyrektora Jana Palacza przywitała wszystkich zebranych w auli szkoły oraz zapoznała słuchaczy z zasadami obowiązującymi w szkole w dobie COVID -19, Zarządzeniem Dyrektora szkoły dotyczącym funkcjonowania szkoły w dobie pandemii, zapisami Statutu szkoły jak i wewnątrzszkolnymi zasadami oceniania. Podała także harmonogram zjazdów i ważne dla szkoły zaocznej terminy. Wszystkim życzyła wytrwałej i owocnej pracy w rozpoczynającym się nowym roku szkolnym oraz przypominała o zachowaniu bezpieczeństwa i zasad sanitarnych, czy przychodzeniu zdrowym do szkoły.

Następnie nauczyciele wraz z słuchaczami udali się na spotkania już w wyznaczonych salach lekcyjnych. Słuchacze piątego semestru  przybyli do wyznaczonych sal na spotkanie  z opiekunem semestru.

Życzymy Państwu wiele satysfakcji z nauki w naszej szkole i przede wszystkim zdrowia na ten rok szkolny.

Edyta Masłek  –  Stelcer i Sylwia Jasionek –  Grzelak