Menu Zamknij

Szkolenie z Państwową Inspekcją Pracy

W dniach 16 i 17 listopada br. w murach Zespołu Szkół im. Józefa Nojego w Czarnkowie odbyły się spotkania z przedstawicielami Państwowej Inspekcji Pracy w Pile, w których uczestniczyli uczniowie wybranych klas Branżowej Szkoły I Stopnia oraz Technikum. Spotkania zorganizowano w obowiązującym reżimie sanitarnym zachowując wszelkie zasady bezpieczeństwa.

Celem spotkań było przybliżenie uczestnikom zagadnień z zakresu prawa pracy związanych z realizowanym w szkole programem Kultura Bezpieczeństwa. Uczniowie mieli okazję m.in. bliżej poznać zagadnienia związane z zatrudnieniem, obowiązkami pracodawców i pracowników, czy zagrożeniami wypadkowymi. Spotkania stanowiły też jedno z przedsięwzięć odbywających się w ramach Tygodnia Kariery. 

Inspektorom Państwowej Inspekcji Pracy w Pile serdecznie dziękujemy za przeprowadzenie warsztatów dla uczniów Czarnkowskiej Górki.

Organizatorzy