Menu Zamknij

KONKURS GŁOŚNEGO CZYTANIA LITERATURY ANGLOJĘZYCZNEJ

W ubiegły czwartek tj. 18 listopada mieliśmy okazję zmierzyć się z czytaniem literatury anglojęzycznej w konkursie Głośnego Czytania w Państwowej Uczelni Stanisława Staszica w Pile. Nasza szkołę reprezentowali uczniowie z klasy 3I4: Łukasz Kalkowski – prezentujący fragment z książki „Crooked House” Agatha Christie oraz Mateusz Pawlik – prezentujący fragment horroru Stephena Kinga „The Shinning”.

Konkurencja była ogromna bo rywalizowało ze sobą blisko 40 uczniów z różnych szkół średnich z naszego regionu. Pomimo, że nie udało się zająć miejsca na podium, nasi reprezentanci zasługują na uznanie i brawa za występ i prezentacje które wykonali. Za rok będziemy mogli spróbować ponownie. Gratulujemy i już pracujemy nad następnym występem. Edyta

Masłek Stelcer