Menu Zamknij

Wigilia Rady Młodzieży

Co roku z okazji Świąt Bożego Narodzenia Starostwo Powiatowe w Czarnkowie organizowało Wigilię dla wolontariuszy Rady Młodzieży. Przy dźwiękach kolęd w miłej, magicznej atmosferze omawiano działania w danym roku i dziękowano, a jednocześnie żegnano tych członków, którzy kończyli swoją kadencję.

W 2020 roku było inaczej… . Nie było uroczystego, pełnego wzruszeń spotkania, nie rozbrzmiewały świąteczne piosenki, ale tradycji stało się zadość i nie zapomniano o wolontariuszach – maturzystach. Pożegnano ich, dziękując jednocześnie  za zaangażowanie w działania Rady. „Górkę” przez 3 lata godnie reprezentowały 3 uczennice z klasy IV EH: Agata Golon, Agata Piątek i Patrycja Nowak, które odebrały ufundowane przez Starostwo symboliczne upominki za swoje poświęcenie i pracę na rzecz Rady Młodzieży Powiatu Czarnkowsko – Trzcianeckiego. My im również serdecznie dziękujemy, życząc jednocześnie powodzenia na maturze.