XVI edycja Programu Dzień Przedsiębiorczości

Dnia 20 marca 2019 roku młodzież Branżowej Szkoły I stopnia po raz kolejny uczestniczyła w XVI edycji Programu Dzień Przedsiębiorczości organizowanej przez Fundację Młodzieżowej Przedsiębiorczości. W tym dniu młodzi ludzie odwiedzając wybrane przez siebie zakłady pracy i firmy mieli możliwość weryfikacji własnych planów edukacyjnych, pozyskania niezbędnych informacji o wykształceniu, umiejętnościach czy predyspozycjach zawodowych. Wizyty w lokalnych przedsiębiorstwach stały się okazją do sprawdzenia własnych wyobrażeń o wymarzonym zawodzie oraz możliwością dostrzeżenia związku pomiędzy wykształceniem a rozwojem kariery zawodowej.

Przedsiębiorstwom i zakładom pracy, które zaangażowały się w realizację Programu, umożliwiając uczniom wizyty studyjne serdecznie dziękujemy.

Koordynatorzy Edyta Kunz, Izabela Rybarczyk